Ota rohkeasti yhteyttä – autamme mielellämme!
Ota rohkeasti yhteyttä – autamme mielellämme!

Valitse sinulle sopivin tapa ottaa yhteyttä. Alta löydät yhteystietomme sekä yhteydenottolomakkeen. Soita meille tai lähetä sähköpostia. Voit myös laittaa viestiä yhteydenottolomakkeen kautta, niin palaamme asiaan mahdollisimman pian.
 

Suurkeittiöt

Nina Behm

Nina Behm

Asiakkuuspäällikkö
Länsi-Suomi

p. 0400 580 138
nina_behm@thegbfoods.com

Sami Järvinen

Sami Järvinen

Asiakkuuspäällikkö
Itä-Suomi

p. 0400 580 139
sami_jarvinen@thegbfoods.com

Jere Uro

Jere Uro

Avainasiakaspäällikkö
tukut ja b-to-b-asiakkaat,
HoReCa Pohjois-Suomi

p. 020 7681 425 / 0400 580 163
jere_uro@thegbfoods.com

Päivi Vaulamo

Päivi Vaulamo

Avainasiakaspäällikkö
julkinen sektori ja tarjouspyynnöt

p. 020 7681 400 / 050 577 0732
paivi_vaulamo@thegbfoods.com

Ari Korte

Ari Korte

Sales Director Foodservice

p. 020 7681 407 / 0400 488 985
ari_korte@thegbfoods.com

Jutta Kontinen

Jutta Kontinen

Brand & Training Manager

p. 050 366 0330
jutta_kontinen@thegbfoods.com

Vähittäiskauppa

Jyri Bystroff

Jyri Bystroff

Key Account Manager

p. 040 017 0091
jyri_bystroff@thegbfoods.com

Kristian Helanen

Kristian Helanen

Retail Sales Manager

p. 040 066 1717
kristian_helanen@thegbfoods.com

 

Yhteydenottolomake
 

Yhteystiedot

Tammiston kauppatie 7 B, PL 241
01531 Vantaa

 

Vähittäiskaupan sivustoja

Blå Band
Mrs Cheng's
Bong Touch of Taste
Raguletto
Lämmin Kuppi